Ve čtvrtek 18.6.2026 byl velký den pro děti, které půjdou v září do školy. Sbor pro občanské záležitosti pro ně připravil slavnostní rozloučení v sále Kina Mže. Tachovský dětský sbor potěšil naše děti. Budoucí školáčci ze tříd Rybiček, Motýlků a Krtečků si také připravily krátké vystoupení s písničkami a tanečky. Pro děti i rodiče to byl krásný zážitek, který zakončuje období předškolního vzdělávání. Děti dostaly na památku upomínkové ročenky a omalovánky s významnými místy našeho města. Děkujeme za tuto hezkou tradici.