V posledním měsíci ve všech třídách paní učitelky společně s dětmi plánovaly společné aktivity s dětmi i akce pro rodiče s dětmi tak, aby si všichni tyto dny užili. Někde se uskutečnilo vystoupení dětí pro rodiče, někde bylo zábavné odpoledne s opékáním buřtů. Uskutečnily se výlety například do Lomu, na Sycherák, do Vilémova ke koním, do Aleje u minerálky, do Knížecí aleje k jízdárně a na Vysokou.
