V úterý 8. 11. 2022 měly děti z naší MŠ možnost shlédnout pohádku „O nezbedné víle“ z divadélka Múza. Dětem se tato pohádka velice líbila. A to proto, že nechyběl humor, který mají nejraději. Mladší děti se seznámily s hudebními nástroji a ti starší je již uměli pojmenovat, a dokonce i opravit😊. A moc dobře věděli, jak víle poradit s kouzelnými slovíčky. Děti ví moc dobře, že když něco chtějí, jak si o to říct. Nejvíc se však dětem líbil konec -když se motýl Kristián zamiloval do Zvoněnky.

Víla Zvoněnka nechtěla totiž tančit a muzikantům ničila jejich inštrumenty. Tatínek skřítek se moc zlobil – a zlobil se i krásný noční motýl, protože ji nemůže vzít do kola. Zvoněnka nakonec začne trénovat, opraví hudebníkům nástroje a je z ní taková tanečnice, že se do ní motýl Kristián zamiluje a vše dobře dopadne.