V úterý 23.6.2026 naši školku navštívilo Divadlo Ondřej s pohádkou o krejčíkovi. Protože bylo pěkné počasí, sešly se děti ze všech tříd na zahradě, aby si divadlo užily společně ve stínu stromů. Pohádka byla plná odvahy, legrace a také písniček. Děti si s herci

zazpívaly, zatancovaly a také zahrály. V pohádce se objevilo divoké prase, obr a loupežníci. Naštěstí byl krejčích opravdový hrdina, a tak celá pohádka měla šťastný konec.