Home   pro rodiče   Vzdělávací web MŠ + Povinné předškolní vzdělávání

Vzdělávací web MŠ + Povinné předškolní vzdělávání

Mnoha dětí v naší MŠ se týká POVINNÉ PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ.
Zejména z těchto důvodů vznikl v minulém školním roce vzdělávací web, je formou distančního předškolního vzdělávání a stále je k dispozici všem rodičům dětí naší MŠ.
Paní učitelky ze všech tříd průběžně publikují nové příspěvky.
Připomínáme, že jednotlivé kategorie se vzájemně prolínají a doplňují, příspěvky nelze vždy jednoznačně přiřadit ke konkrétní kategorii, ať už věkové nebo i obsahové. Můžete s dětmi brouzdat napříč jednotlivými kategoriemi a vyzkoušet činnosti pro mladší i pro starší děti ve všech kategoriích. Věříme, že vám tato stránka je a bude nápomocná. Chceme vám poskytovat přínosnou pomoc při vzdělávání vašich dětí a hledáme stále nové a účelné způsoby. Budeme velmi rádi za vaši zpětnou vazbu – email nebo zpráva přímo na webové stránce (zda a jak využíváte, jestli tento způsob je vyhovující, jak reagují děti, atd…). 

Děkujeme za spolupráci.   

 

Comments are closed.