Home   pro rodiče   Školní rok 2020-21

Školní rok 2020-21

Začátek školního roku 2020-21 se blíží a naše MŠ je již připravena na jeho zahájení. V novém školním roce nadále pracuje v MŠ chůva pro dvouleté děti, pokračuje vzdělávání holčičky s podpůrným opatřením za podpory asistenta pedagoga.

Dochází mimo jiné i k významné změně. Vzhledem k nižšímu počtu nejmladších dětí v mateřské škole se ve školním roce 2020 – 21 mění třída stonožek (původně věk. skupina 3 – 4 roky) na třídu střední skupiny – děti 4 – 5 let. Tomuto bude přizpůsoben i třídní vzdělávací program.

Podařilo se změnit prostředí třídy a učební pomůcky ve třídě.

Ve spolupráci s rodinami dětí zahájíme vzdělávání nejen nově přijatých dětí ale i ostatních. Vstupujeme do čerpání projektu OPVV – Šablony III.

V průběhu prázdnin proběhla rekonstrukce  posledních dětských umýváren a WC ve žluté budově u tříd motýlků a krtků. Podařilo se vymalovat 4 třídy a pořídit nové učební pomůcky a hry. Další plánované opravy v MŠ budeme uskutečňovat dle finančních možností a ve spolupráci s naším zřizovatelem Městem Tachov v následujících letech.

Informace k školnímu roku 2020-21 najdou rodiče na našich webových stránkách.

Děkujeme za spolupráci a přejeme všem v této zvláštní době dobrý nový školní rok.

 

Comments are closed.