Home   2017   Květen

Monthly Archives: Květen 2017

24.-28. 4. 2017 program Hurá do školky

Ve dnech 24. – 28. 4. 2017 proběhl v naší MŠ program pro rodiče s novými dětmi „Hurá do školky“. Příležitost podívat se do prostoru tříd Berušek a Stonožek využilo 21 rodičů. Zatímco si budoucí předškoláčci hráli s auty, míči, stavebnicemi a skládankami, maminky a tatínkové využili možnost zeptat se učitelek na to, co je zajímá ohledně zápisu a provozu mateřské školy. Rádi se rozhovořili o svých
více


Svátek Země ve školce 18.4. – 28.4.2017

U příležitosti Dne Země naše mateřská škola uskutečňuje aktivity zaměřené na vzájemný vztah člověka a přírody. Nejstarší děti ze tříd Krtečků a Rybiček navštívily ve čtvrtek 20.4.2017 sběrný dvůr, aby zjistily, co všechno tam mohou s rodiči dovézt. Ve sběrném dvoře viděly staré a vyřazené elektrospotřebiče, ale také pneumatiky, železo, papír, textil a barvy. Samy děti do sběrného dvora z domova přinesly staré baterie, mobilní telefony,
více


4.4.2017 – pohádka v kině Mže – O šípkové Růžence

V úterý 4.4.2017 si děti ze třídy motýlků a krtečků užily v kině Mže pohádku plnou legrace , písní i napětí O šípkové Růžence. Počasí nás trochu zradilo, cestou tam i zpět nás zastihl déšť, ale pohádka stála za to a my všechno zvládli.


3.4.2017 HRAJEME SI V KAŽDÉM VĚKU – VELIKONOČNÍ PEČENÍV DOMOVĚ SENIORŮ

V pondělí 3.4.2017 to v domově seniorů krásně zavonělo. Několik dětí ze třídy Rybiček společně s babičkami pekly perníčky. Při pečení panovala příjemná a voňavá nálada. Závěrečná ochutnávka prokázala, že perníčky se opravdu povedly. Babičky i děti si společné dopoledne užily a už teď se těší na další setkání.


23.3.2017 turnaj ve florbalu v ZŠ Kostelní

Naši školku reprezentovalo pět sportovců ze tříd Krtečků a Rybiček. Bojovali jsme statečně s dalšími týmy z mateřských škol a s týmem ze ZŠ Kostelní. Získali jsme 5.místo, za svůj výkon si děti zasloužily sladkou odměnu.